O NÁS

VÝROBCE PRÉMIOVÝCH ČESKÝCH VÍŘIVEK

HISTORIE

Specializujeme se na výrobu a prodej vířivek a už déle než 15 let. Všechny naše vířivky vyrábíme v Čechách, na severní moravě. Naše vířivky si získávají čím dál větší oblibu a za to jsme vděční.

V naší nabídce máme modely vířivek pro dvojice, rodinné vířivky, luxusní vířivky s pokročilými funkcemi. Postupem času jsme naše vířivky dovedli až téměř k dokonalosti a používáme nejlepší možné komponenty pro jejich výrobu.

PRÉMIOVÉ VÍŘIVKY

V naši modelové řadě vířivek naleznete rozdělení jednotlivých modelů BASIC a EXCLUSIVE. Tyto dvě varianty Vám nabízí buď základní model vířivky za super cenu, a nebo Mercedes ve své třídě.

Varianta Basic je tedy základní varianta, kdy si zákazník může za skvělou cenu pořídit vlastní vířivku a varianta Exclusive je maximálně možně vybavená vířivka, kterou Vám navíc přivezeme, namontujeme a zprovozníme. Vy už si pak jen užíváte.

JSME PUNTIČKÁŘI

Naše vířivky jsou navrženy tak, aby splňovaly naše vysoké nároky na kvalitu a aby Vám sloužily dlouhá léta bez jakýchkoliv zásahů. Vířivky Alexa jsou tak ideální pro Vás komfort a pohodlí.

Všichni naši zaměstnanci jsou perfektně proškoleni a poskytnou vám odpovídající servis. To stejné platí o montáži a následné údržbě vířivek. Těžíme ze zkušeností, které získáváme přímo při výrobě, takže naše vířivky známe opravdu do posledního těsnícího kroužku.