VÍŘIVKY ALEXA

PRÉMIOVÉ VÍŘIVKY ČESKÉ VÝROBY

ROZLIŠENÍ ŘAD BASIC / EXCLUSIVE

ČESKÉ VÍŘIVKY S DLOUHOLETOU TRADICÍ A KVALITOU

ŘADA BASIC

Vířivka na 230V - Jednofázové připojení

Ne všichni mají možnost silnějšího připojení, musí se spokojit s napětím 230V. Všechny výkonné vířivky se 2 a více výkonnými čerpadly již však nelze připojit na 230V, ale samozřejmě máme typy vířivek, které na 230V připojíme.

V praxi to znamená, že přijdete k nahřáté vířivce, zapnete čerpadla a automaticky se vypne ohřev. Při vypnutí čerpadel se ohřev automaticky zase zapne. Teplota vody ve vířivce klesá velmi pomalu, záleží na venkovní teplotě.

Vybavení

Vířivá vana z řady Basic má vše co klient potřebuje k masáži a relaxaci. Kvalitní silné hydromasážní čerpadlo a LED světlo u dna.

Plug and Play

Vířivou vanu Vám připravíme k odvozu. Doma jednoduše si vířivou vanu pouze zapojíte do sítě. A je připravena k použití.

ŘADA EXCLUSIVE

Vířivka na 400V - tří fázové připojení 

Ideálním připojením pro všechny akrylátové vířivky je právě třífázové připojení na napětí 400V. Znamená to, že můžete najednou jak vyhřívat, tak mít spuštěná všechna čerpadla včetně vzduchového  kompresoru.

Vybavení

Vířivá vana exclusive má narozdíl od řady basic: Perličkovou masáž, hudbu, LED osvětlení, termokryt a schůdky.

Zahrnuje kompletní balíček

U řady exclusive se už o nic nemusíte starat. V ceně je zahrnuto dovoz, montáž, termokryt a schůdky

PROČ NAŠE VÝŘIVKY

Dlouholetá tradice výroby v ČR již déle než 10 let, více než 2500 prodaných vířivek, odborné poradenství, montáže i servis jsou u nás zdarma. Tu ideální vířivku si u nás vybere každý z vás.

Chcete si vířivku před objednáním osobně prohlédnout a vyzkoušet? Navštivte náš showroom ve Frýdku-Místku, kde vám odborný personál ochotně zodpoví vaše dotazy a pomůže s výběrem správné vířivky.