VÝROBA VÍŘIVEK

PRÉMIOVÉ VÍŘIVKY ČESKÉ VÝROBY

Výroba

Naše vířivky vyrábíme ručně ve Frýdku-Místku. Jako jedni z mála prodejců na evropských trzích tak nabízíme zcela originální produkt, který je dotažený k dokonalosti. Prohlédněte si jednotlivé kroky výroby a nahlédněte našim technikům přímo pod ruce.

Kvalitní “kopyto” je základ

Vše začíná návrhem tvaru skořepiny, který je prováděn digitálně. Na základě tohoto návrhu jsou vyrobeny speciální formy, díky kterým můžeme produkovat skutečně své vlastní modely. Formy jsou usazeny v šachtě v blízkosti nahřívací pece, kde poslušně čekají na pestrobarevné polykarbonátové desky, ze kterých se s jejich pomocí stávají překrásné skořepiny vířivek Alexa Spas.

Výroba vlastní skořepiny je to pravé umění

Po nahřátí polykarbonátové desky ve speciální peci je deska přesunuta nad skořepinu a pomocí podtlaku vytvarována. Vzduch vytvaruje vano dokonale, bez jakýchkoliv bublinek nebo jiných kazů. Na čerstvě vytvarovanou skořepinu vany je radost pohledět.

Montáž v rukavičkách

Dalším krokem je výřez otvorů pro trysky a další technologie, následuje samotná montáž hadic, trysek, těsnění, audia a ostatních systémů. Jde o chirurgickou práci, která je, jako celá výroba, prováděna v co nejčistším prostředí. Naši pracovníci jsou povinni oblékat ochranné oděvy, rukavice a další pomůcky. Vířivka začíná získávat svou finální podobu umístěním dřevěného obložení.

Velké finále

Po kompletaci vířivky je potřeba provést pevnostní a těsnící test. Vana je napuštěna, motory zapnuty a všechny části jsou pečlivě překontrolovány. Následuje zabalení, převezení na místo určení, instalace, opětovná zkouška a odborné zaučení. Ovladače vířivky jsou v češtině, vše je intuitivní. Pak už jen “předáme klíčky” a stroj je váš.

Proč si vybrat vířivku právě od Alexa spa?

 

PROFESIONÁLOVÉ JIŽ 15 LET

Přes 15 let se specializujeme na prodej kvalitních vířivek a swim spas. O vířivkách víme vše.

5 let vířivé vany vyrábíme přímo ve Frýdku - Místku.

NEJVĚTŠÍ PRODEJCI

Patříme k největším prodejcům vířivek na Moravě a ve Slezsku. Celkem přes 2500 prodaných kusů od roku 2007.

SHOWROOM

Provozujeme vlastní rozlehlý showroom ve Frýdku-Místku, kde je možné vířivky nejen prohlédnout, ale také otestovat.

PORADENSTVÍ A MONTÁŽE

Odborné poradenství, montáž i servis zdarma jsou samozřejmou součástí našich služeb.

VELKÝ SORTIMENT

V nabídce máme jak modely pro dvojice, rodinné vířivky, luxusní vířivky s pokročilými funkcemi i epické swim spas.

KVALIFIKOVANÝ PERSONÁL

Vířivkám rozumíme, protože je sami vyrábíme. Naši zaměstnanci jsou zde pro vás a poradí ve všech situacích.